JAWA-CZ forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JAWA-CZ forum

Fórum (nejen) o motocyklech JAWA, ČZ a ostatních českých značkách
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 seřízení motoru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
gomess




Poèet pøíspìvkù : 1
Reputation : 0
Join date : 29. 08. 15

seřízení motoru Empty
PříspěvekPředmět: seřízení motoru   seřízení motoru EmptySat Aug 29, 2015 12:36 pm

Dobrý den,

Snažím se o zprovoznění pionýra 21, ale když nastavím odtrh (0.45 mm) a předstih (1.7 mm) tak mi přestane svíčka úplně házet jiskru, pokud ale odtrh nebo předstih posunu mimo hodnoty, tak svička davá velkou jiskru. Vyzkoušel jsem několik sviček, novou cívku, ale problém stále přetrvává.

Je mi jasné, že je to jen hrubý popis, ale byl bych rád za každou radu, která by mohla pomoct.

Díky

Edit: Po malém elaborování jsem zjistil, že svička nehází jiskru pokud není odtrh aspoň 0.9 mm
Návrat nahoru Goto down
Jelen
Admin



Poèet pøíspìvkù : 89
Reputation : 0
Join date : 01. 03. 15

seřízení motoru Empty
PříspěvekPředmět: Re: seřízení motoru   seřízení motoru EmptySun Oct 18, 2015 6:35 pm

Zdravím, to je docela šílený odtrh. Není na kladívku nějaká pecka? Popřípadě přerušuje kladívko správně? Ještě mě napadl kondenzátor, ale ten to asi nebude v případě, když se to mění s odtrhem. Navrhuji zapojit na kladívko žárovičku přes nějakou baterku a zkoušet, jestli zhasíná, když se kladívka rozevřou tak, jak mají.
Návrat nahoru Goto down
https://jawa-cz.forumczech.com
 
seřízení motoru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
JAWA-CZ forum :: Motocykly JAWA :: Jawa 50-
Přejdi na: